Raporti për vetevaluimit

Raport për vetevaluimin

"11 Tetori"- Shkup
"Dimitar Miladinov" - Shkup
"Goce Delçev" - Shkup
"Johan Hajnrih-Pestaloci" - Shkup
"Shën Kirili dhe Metodi" - Shkup
"Koço Racin" - Shkup
"Kole Nedelkovski" - Shkup
QASHMB "Ilija Nikolovski-Luj" - Shkup
"Avram Pisevski" - Bardovci
"Bratstvo" - Taftalixhe
"Dimo Haxhi Dimov" - Vllae
"Hristijan Todorovski Karposh" - Shkup
"Jan Amos Komenski" - Shkup
"Lazo Tërpovski" - Shkup
"Petar Pop Arsov" - Shkup
"Vera Ciriviri Trena" - Shkup
"Vlado Tasevski" - Shkup
"Vojdan Çernodrinski" - Shkup
"Dimitar Pop G. Berovski ”- Gj. Petrov
"Gjorçe Petrov" - Gj. Petrov
"Joakim Kërçovski" - Volkovo
"Mirçe Acev" - Gj. Petrov
"Strasho Pinxhur" - Dame Gjevi
"Tihomir Miloshevski" - Novo Sello
"Bajram Shabani" - Kondovë
"Bedri Tairi" - Sfillare e poshtme
"Drita" - Rashçe
"Emin Duraku" - Bukoviç
"Faik Konica" - Radushë
"Ibe Palikuqi" - Bojanë
"Sami Frashëri" - Gllumovë
"Dituria" - Saraj
"Aleksandar Urdarevski" - Sandevo
"Shën Kirili dhe Metodi ”- Kuçevishte
"Mihail Grameno" - Brest
"25 maji" - Gazi Babë
"Dane Krapçev" - Gazi Babë
"Grigor Përliçev" - Zhelezara
"Kirili dhe Metodi" - Stajkovci
"Kërste Misirkov" - Gazi Babë
"Krum Toshev" - Trubarevo
"Naum Naumovski-Borçe" - Gazi Babë
"Naum Ohridski" - Bulaçani
"Stiv Naumov" - Autokomandë
"Vera Josiç" - Gazi Babë
"Njegosh" - Jurumleri
"Bajram Shabani" - Grushinë
"Gjergj Kastrioti - Skënderbeu" - Haraçinë
"Aco Shopov" - Shkup
"Goce Delçev" - Ljubancë
"Shën Kliment Ohridski ”- Butel
"Liman Kaba" - Luboten
"Panajot Ginovski" - Shkup
"Petar Zdravkovski Penko" - Shkup
"Zhivko Brajkovski" - Shkup
"26 Korriku" - Shkup
"Vëllezërit Ramizi dhe Hamidi" - Shkup
"Nikola Vapcarov" - Shkup
"Rajko Zhinzifov" - Shkup
"Vasil Gllavinov" - Shkup
"Hasan Prishtina" - Shkup
"7 Marsi" - Shkup
"Jashar Bej Shkupi" - Shkup
"Lirija" - Shkup
"Kongresi i Manastirit" - Shkup
Tefejuz - Shkup

Shkolla fillore e veçantë - Shkolla fillore me paralele me nevoja të veçanta
POU "Idnina"

Shkolla fillore për të rritur MOV "Makarenko" - Shkup
"Bllazhe Koneski" - Shkup
"Vëllezërit Miladinov" - Shkup
"Dimitar Makedonski" - Lisiçe
"Goce Delçev" - Lisiçe
"Gjorgjija Pulevski" - Shkup
"Lazo Angelovski" - Shkup
"Luben Llape" - Shkup
"Aleksandar Makedonski" - Shkup
"Kiril Pejçinoviç" - Shkup
"Shën Kliment Ohridski ”- Dracevo
"Krume Kepeski" - Shkup
"Kuzman Shapkarev" - Kisela Voda
"Kuzman Josifovski Pitu" - Shkup
"Nevena Georgieva Dunja" - Shkup
"Partenija Zografski"
"Rajko Zhinzifov" - Dracevo

Shkolla fillore e veçantë - Shkolla fillore me paralele me nevoja të veçanta
"Dimitar Vllahov" - Kisella Vodë
POU "Dr. Zlatan Sremec" - Kisela Voda, Draçevо, Gjorçe Petrov, Karposh, Aerodrom, Saraj
POU "Dr. Zlatan Sremec" - Gjorce Petrov, Studeniçan
"Draga Stojanovska" - Rakotinci
"Alija Avdoviç" - Batincë
"Mustafa Kemal Ataturk" - Koliçan
"Naim Frashëri" - Studeniçan
"Marko Cepenkov" - Zelenikovë
"Vëllezërit Miladinov" - Miladinovci
"Goce Dellçev" - Ilinden
"Risto Kërle" - Kadino
"Brastvo Ednistvo" - Konjare
"Koço Racin" - Petrovec
"11 Tetori" - Kumanovë
"Bajram Shabani" - Kumanovë
"Vëllezërit Miladinov" - Kumanovë
"Vëllezërit Ribar" - Tabanovcë
"Jeronim de Rada" - Çerkez
"Karposh" - Umin Dol
"Kirili dhe Metodi" - Ramali
"Koço Racin" - Kumanovë
"Kërste Misirkov" - Kumanovë
"Magdalena Antova" - Karposh
"Kongresi i Manastirit" - Lopatë
"Naim Frashëri" - Kumanovë
"Toli Zordumis" - Kumanovë
"Vera Kotorka" - Kleçevcë
"Vuk Karaxhiç" - Kumanovë
"Hristijan Karposh" - Kumanovë
"Anton Zako Çajupi" - Hotlë
"Dituria" - Likovë
"Faik Konica" - Sllupçan
"Kultura" - Mateç
"7 Marsi" - Opajë
"Rilindija" - Llojan
"Hristijan Todorovski Karposh" - Dragomancë
"Hristijan Karposh" - Mllado Nagoriçane
"Svetozar Markovic" - Staro Nagoriçane
"Koço Racin" - Kratovë
"Hristijan Todorovski-Karposh" - Rankovcë
"Joakim Kërçovski" - Kriva Palankë
"Ilinden" - Kriva Palankë
Shkolla fillore e muzikës
"Pançe Peshev" - Kumanovë
"Bllazhe Koneski" - Veles
"Bllagoj Kirkov" - Veles
"Jordan Haxhi Konstantinov - Xhinot" - Bashino Selo
"Shën Kirili dhe Metodi "- Veles
"Vasil Gllavinov" - Veles
"Rajko Zhinzifov" - Orizari
"Stojan Burçevski Buridan" - Ivankovci
"Petar Pop Arsov" - Bogomila
"Todor Janev" - Çashka
"Lirija" - Jabolçishtë
"Dame Gruev" - Gradsko

Shkolla fillore e veçantë - Shkolla fillore me paralele me nevoja të veçanta
"Maca Ovçarova" - Veles
Shkolla fillore e muzikës
"Stefan Gajdov" - Veles
"Dimitar Vllahov" - Shtip
"Sllavejko Arsov" - Shtip
"Tosho Arsov" - Shtip
"Goce Delçev" - Shtip
"Vanço Përke" - Shtip
"Strasho Pinxhur" - Karbinci
"Nikolla Karev" - Probishtip
"Vëllezërit Miladinov" - Probishtip
"Goce Delçev" - Sveti Nikole
"Shën Kirili dhe Metodi ”- Sveti Nikole
"Metodija Mitevski Brico" - Lozovo
"Dame Gruev" - Gjeorgjia
"Kërste Petkov Misirkov" - Radovish
"Nikolla Karev" - Radovish
"Kosta Racin" - Podares
"Orce Nikollov" - Injevo
"Shën Kirili dhe Metodi ”- Oraovicë
"Goce Dellçev" - Konçe
Shkolla fillore e muzikës - Shkolla fillore me paralele
"Sergej Mihajllov" - Shtip
"Shën Kirili dhe Metodi ”- Koçani
"Malina Popivanova" - Koçani
"Nikolla Karev" - Koçani
"Rade Kratovçe" - Koçani
"Kërste Misirkov" - Orizare
"Sinisha Stoilov - Zërnovci
"Shën Kliment Ohridski ”- Obleshevo
"Strasho Pinxhur" - Sokollarci
"Goce Dellçev" - Vinica
"Sllavço Stojmenski" - Vinica
"Koço Racin" - Blatec
"Nikolla Parapunov" - Vinica
"Dedo Ilo Maleshevski" - Berovë
"Shën Kliment Ohridski ”- Dellçevë
"Vanço Përke" - Dellçevë
"Shën Kirili dhe Metodi ”- Makedonska Kamenica
"Dimka Angelov - Gaberot" - Kavadarci
"Goce Dellçev" - Kavadarci
"Strasho Pinxhur" - Kavadarci
"Tosho Velkov-Pepeto" - Kavadarci
"Tode Haxhi Tefov" - Kavadarci
"Dimka Angelov Gaberot" - Vatasha
"Pere Toshev" - Rosoman
Shkolla fillore e muzikës
"Llazo Micev - Rale" - Kavadarci
"Goce Dellçev" - Negotino
"Strasho Pinxhur" - Negotino
"Dimka Angelov Gaberot" - Demir Kapija
"Kërste Misirkov" - Gevgelija
"Risto Shuklev" - Negorci
"Shën Kliment Ohridski ”- Miravci
"Vllado Kantarxhiev" - Gevgelija
"Shën Kirili dhe Metodi ”- Stojakovë
"Petar Musev" - Bogdanci
"Koço Racin" - Nov Dojran
Shkolla fillore e muzikës
"Vaso Karajanov" - Gevgelija
„Marshall Tito“ - Strumicë
„Nikolla Vapcarov“ - Strumicë
„Vidoe Podgorec“ - Strumicë
„Sando Masev“ - Strumicë
„Dame Gruev“ - Kuklish
„Geras Cunev“ - Prosenikovë
„Goce Dellçev“ - Velusa
„Shën Kirili dhe Metodi“ - Dabila
„Vidoe Podgorec“ - Koleshinë
„Goce Dellçev“ - Bosilovë
„Manush Turnovski“ - Novo Sello
„Goce Dellçev“ - Vasilevë
„Atanas Niviçanski“ - Nova Maalla, Vasilevë
„Shën Kirili dhe Metodi“ - Ilovica, Bosilovë
„Boris Trajkovski“ - Monospitovë, Bosilovë
„Marshal Tito“ - Murtino, Strumicë
„Josip Broz Tito“ - Vallandovo
„Strasho Pinxhur“ - Josifovo, Vallandovo

Shkolla fillore e veçantë, Shkollë fillore me paralele me nevoja të veçanta
"Shën Kliment Ohridski ”- Novo Sello
Instituti i PI Banja Bansko - Banja Bansko
Shkolla fillore e muzikës "Boro Xhoni" - Strumicë
"Dame Gruevski" - Manastir
"Elpida Karamandi" - Manastir
"Goce Dellçev" - Manastir
"Gjorgji Sugarev" - Manastir
"Shën Kirili dhe Metodi ”- Manastir
"Shën Kliment Ohridski ”- Manastir
"Kole Kaninski" - Manastir
"Stiv Naumov" - Manastir
"Todor Angelevski" - Manastir
"Dr. Trifun Panovski" - Manastir
"Alexander Turunxhiev" - Kukurecan
"Kërste Petkov Misirkov" - Bistricë
"Vëllezërit Miladinov" - Dobrushevo, Mogila
"Koço Racin" - Injevci, Mogilla
"Goce Dellçev" - Mogilla
"Sllavko Llumbarkovski" - Novaci
Shkolla fillore e veçantë, shkolla fillore me paralele me nevoja të veçanta

"Koço Racin" - Manastir
Shkolla fillore e muzikës
"Manastiri" Manastir
"Goce Dellçev" - Resnjë
"Mite Bogoevski" - Resnjë
"Vëllezërit Milladinov" - Carev Dvor
"Sllavejko Arsov" - Podmaçan
"Dimitar Vlahov" - Lubojno
"Goce Dellçev" - Demir Hisar
"Vëllezërit Milladinov" - Zhvan
"Dame Gruev" - Smilevë
"Bllazhe Koneski" - Prilep
"Dobre Jovanoski" - Prilep
"Kire Gavrilloski" - Prilep
"Rampo Levkata" - Prilep
"Koço Racin" - Prilep
"Kliment Ohridski" - Prilep
"Goce Dellçev" - Prilep
"Shën Kirili dhe Metodi ”- Kanatllarci
"Strasho Pinxhur" - Konjare
"Mançu Matak" - Krivogashtan
"Jonçe Smugreski" - Obrshan
"Peco Daskallot" - Dollneni
"Vera Ciriviri Trena" - Debreshë
"Ismail Qemali" - Cërnilishtë
"Pere Toshev" - Desovë
"Mirçe Acev" - Lazhani
"Gjorçe Petrov" - Ropotovë
"Lirija" - Zhitoshë
"Krume Vollnaroski" - Topollçani
"Nikolla Karev" - Krushevë
"Shën Kirili dhe Metodi ”- Buçin
"Shën Kliment Ohridski ”- Makedonski Brod
Shkolla fillore e muzikës
"Ordan Mihajlovski - Oca" - Prilep
"Goce Dellçev" - Tetovë
"Shën Kirili dhe Metodi ”- Tetovë
"Andrej Savevski Qiqish" - Tetovë
"Vëllazërimi - Migjeni" - Tetovë
Istikball - Qendror dhe Rajonal
"Naim Frashëri" - Tetovë
"Aleksandar Zdravkovski" - Jegunovcë
"Kosta Racin" - Bërvenica
"Simçe Nastovski" - Vratnicë, Jegunovce
"Sami Frashëri" - Pirok, Bogovinë
"Asdreni" - Gllogjë
"Kiril Pejçinoviç" - Tearcë
"Ibrahim Temo" - Zhelinë
"Ismail Qemali" - Tearcë
"Rexhep Voka" - Tetovë
"Përparimi" - Tetovë
"Shemshevo" - Shemshevë, Jegunovë
"Sabedin Bajrami" - Kamjan, Bogovinë
"Rilindija" - Selcë, Tetovë
"Fan Noli" - Zhelinë
"7 Marsi" - Çellopek, Bërvenicë
"Hasan Tahsini" - Rogle, Merovë
"Faik Konica" - Dobrosht, Tearcë
"Ekrem Çabej" - Tearcë
"Besa" - Veshallë "Lirija" - Zherovjan, Bogovinë
"Dervish Cara" - Bogovinë
"Pashko Vasa" - Zhelinë
"Rametulla Ameti" - Çiflik, Zhelinë
"Abdil Frashëri" - Bogovinë
"Luigj Gurakuqi" - Zhelinë
"Gjergj Kastrioti Skënderbeu" - Poroj
"11 Tetori" - Urviç, Bogovinë
"Goce Dellçev" - Stençe, Bërvenicë
"Lirija" - Tetovë
Shkolla fillore e muzikës
"Todor Skalovski - Tetoec" - Tetovë
"Bashkimi" - Gostivar
"Mustafa Kemal Ataturk" - Gostivar
"Goce Dellçev" - Gostivar
"Josip Broz Tito" - Zhirovnicë
"Gjorgjija Pulevski" - Rostushë
"Bllaze Koneski" - Skudrinjë
"Dençe Dejanoski" - Mavrovi Anovi
"Faik Konica" - Debresh, Gostivar
"Përparimi" - Çegran, Gostivar
"Forina" - Gostivar
"Vrapçishtë" - Vrapçishtë
"Naim Frashëri" - Negotinë, Vrapçishtë
"Sali Lisi" - Dobridoll, Vrapçishtë
"Mehmet Deralla" - Gradec, Vrapçishtë
"Ismail Qemali" - Gostivar
"Çajlë" - Gostivar
"Gjon Buzuku" - Sërmnovë, Gostivar
"Liria" - Vërtok, Gostivar
Shkolla fillore e muzikës, shkolla fillore me paralele
"Enver Stafai" - Gostivar
"Penestia" - Dibër
"Sait Najdeni" - Dibër
"Riste Risteski" - Kosovrasti poshtëm
"Mustafa Kemal Ataturk" - Qendër Zhupa
"Nexhati Zekirija" - Koxhaxhik
"Sande Shterjoski" - Kërçovë
"Kuzman Josifovski Pitu" - Kërçovë
"Dr. Vladimir Polezinovski" - Kërçovë
"Rexhë Rushit Zajazi" - Zajas
"Naim Frashëri" - Jagol Dolenci
"Milto Gurra" - Strelec
"Gjergj Kastrioti Skënderbeu" - Sërbicë
"Hristo Uzunov" - Drugovë
"Mustafa Kemal Ataturk" - Plasnicë
"Yunus Emre" - Lisiçan, Plasnicë
"Faik Konica" - Greshnicë, Kërçovë
"Shën Kliment Ohridski ”- Drasllajcë
"Murat Labunishti" - Labunishtë
"Bashkimi" - Oktis
"Zini Hani" - Veleshtë
"Nuri Mazari" - Dellegozhdë
"Goce Dellçev" - Jabllanicë
"Orhan Xhemaili" - Tatesh
"Strasho Pinxhur" - Vevçan
"Ashim Agushi" - Radolishtë
"Goce Dellçev" - Podgorci
"Josip Broz Tito" - Strugë
"Vëllezërit Miladinov" - Strugë
"Hristo Uzunov" - Ohër
"Grigor Prlichev" - Ohër
"Shën Kliment Ohridski ”dhe ZPR“ Shën Erazmo ”- Ohër
"Bashkim - Vëllazërimi" - Ohër
"Koço Racin" - Ohër
"Zhivko Çingo" - Velgoshtë
"Vanço Nikoleski" - Leskoec
"Shën Naum Ohridski ”- Peshtan
"Debarca" - Bellçishtë, Debarcë
Shkolla fillore e muzikës
"Metodi Patçe" - Ohër